Akutní / Intenzivní
Podporuje včasnou mobilizaci

Pohybová terapie MOTOmed prováděná z lůžka, může přispět ke zlepšení celkového stavu u pacientů, což může zkrátit dobu pobytu v intenzivní péči.

Pohybová terapie pomocí pohybového trenažéru MOTOmed letto2 nebo MOTOmed letto2 nohy/ruce je obzvláště ceněna při ranné mobilizaci. Vedle obecných přínosů terapie, jako je udržování tělesných funkcí, pozitivního ovlivnění oběhu, trávení, podpory pohyblivosti, regulace svalového tonusu či stabilizace oběhu, se MOTOmed letto2 používá také pro ventilaci (odstavení).

MOTOmed letto2 společnosti RECK Medizintechnik ukazuje své výhody díky své dobré použitelnosti v každodenní klinické praxi. Zařízení s velkými transportními kolečky, rozšiřujícím se podvozkem a plynovou pružinou, pro bezproblémové výškové přizpůsobení, usnadňuje ošetřovatelskému personálu přizpůsobení přístroje ošetřovacím nebo léčebným lůžkům.

Pohybová terapie MOTOmed

Pohybová terapie MOTOmed byla vyvinuta pro osoby s omezenou pohyblivostí a doplňuje fyzioterapeutická, ergoterapeutická a sportovní terapeutická opatření. Uživatelé mohou při tréniku sedět na vozíku nebo v křesle. Osoby upoutané na lůžko, využívají přístroje MOTOmed určené k provádění tréninku v leže.

Máme zájem o více informací?