Hemodialýza
Zvyšte efektivitu dialýzy a zlepšujte fyzickou výkonnost

Strukturovaný trénink může významně zlepšit fyzickou výkonnost u hemodialyzovaných pacientů. Motorem podporovaná terapie MOTOmed nabízí optimální trénink v oblasti síly a vytrvalosti. Starší, velmi slabí nebo zdravotně postižení dialyzační pacienti mají prospěch zejména z motoricky podporovaného pohybu. Pohybová terapie MOTOmed může zvýšit efektivitu dialýzy a zvýšit zábavu během hemodialýzy. Pohybý trénink pomocí přístroje MOTOmed doplňuje lékařskou terapii a jako non-drug terapie může zabránit komorbiditům (např. svalová slabost, schopnost chůze a koordinační schopnosti).

Vědecké studie dokládají, že pohybová terapie pomocí přístroje MOTOmed letto2 může přispět k lepší filtraci látek z krve, které obsahují moč, čímž se zvyšuje účinnost dialýzy.

Použití přístroje MOTOmed letto2, snižuje komplikace u pacientů během dialýzy. To může snížit námahu a zlepšit dialyzační toleranci. MOTOmed letto2 se navíc vyznačuje snadnou použitelností.
Díky pohybové terapii MOTOmed společnosti RECK Medizintechnik, nabízí Vaše dialyzační centrum vysokou kvalitu terapie. To může přispět k vylepšení a k lepšímu jménu zařízení.

Pohybová terapie MOTOmed

Pohybová terapie MOTOmed byla vyvinuta pro osoby s omezenou pohyblivostí a doplňuje fyzioterapeutická, ergoterapeutická a sportovní terapeutická opatření. Uživatelé mohou při tréniku sedět na vozíku nebo v křesle. Osoby upoutané na lůžko, využívají přístroje MOTOmed určené k provádění tréninku v leže.

Máme zájem o více informací?