Onkologie
Zlepšování síly svalů a kvality života

Nedávné vědecké studie zkoumaly vliv fyzické aktivity na léčbu rakoviny. Shrneme-li výsledky, je zřejmé, že fyzická aktivita může měřitelně snižovat vedlejší účinky chemoterapie nebo antihormonální terapie. Na základě těchto zjištění doporučujeme pohybovou terapii MOTOmed jako užitečný doplněk v léčbě rakoviny.

MOTOmed pohybová terapie může být použita efektivně před a po operaci, stejně tak i během chemoterapie nebo radioterapie. Díky třem tréninkovým režimům, s motorem, s pomocí motoru a aktivním, může být požadavek na trénink optimálně přizpůsoben stavu pacienta. Zvláště pokud jde o únavový syndrom, pasivně aktivní střídavé cvičení podporuje pravidelné a delší tréninkové jednotky. Tréninkové hry se soutěžním charakterem či relaxační filmy z přírody, v závislosti na modelu, motivují pacienty a mění se výcvikové kurzy.

Rozšiřte nabídku léčebných procedur pro Vaše pacienty a zdravotnický personál o terapii MOTOmed. Společnost RECK Medizintechnik nabízí bezplatnou zkušební verzi. Využijte příležitosti a vyzkoušejte jeden z našich přístrojů pro cvičení ve Vašem zařízení. Přesvědčte se na místě o pozitivních účincích pohybu MOTOmed v léčbě rakoviny.

Pohybová terapie MOTOmed

Pohybová terapie MOTOmed byla vyvinuta pro osoby s omezenou pohyblivostí a doplňuje fyzioterapeutická, ergoterapeutická a sportovní terapeutická opatření. Uživatelé mohou při tréniku sedět na vozíku nebo v křesle. Osoby upoutané na lůžko, využívají přístroje MOTOmed určené k provádění tréninku v leže.

Máme zájem o více informací?