MOTOmed loop light.l
Základní vlastnosti pro kvalitní primární péči a rehabilitaci

MOTOmed loop light představuje perfektní produkt primární péče. Obsahuje všechny základní funkce pro bezpečný pohyb při paralýze a spasticitě. MOTOmed loop light je k dispozici jako trenažér pro nohy, trenažér pro paže nebo jako trenažér pro nohy/paže. Verze loop light patří k cenově nejdostupnějším modelům.

MOTOmed loop Vás mimo jiné zaujme svým vizuálním vzhledem a také svou jedinečnou digitální inteligencí. S balíčkem pro upgrade lze téměř všechny modely rozšířit z hlediska funkcí a funkčnosti. MOTOmed loop disponuje jedinečným systémem výškového nastavení, díky kterému dokáží uživatelé přenastavit svůj MOTOmed bez použití nářadí. Pro výrobu je použit vysoce kvalitní materiál s jemně zaoblenými plochami, proto edice MOTOmed next generation splňuje vysoké požadavky na hygienu v zařízeních a klinikách.

To také přesvědčilo i mezinárodně uznávanou porotu soutěže German Design Award 2019, která udělila tomuto výrobku uznávané ocenění.

 

 

Ovládací jednotka s intuitivním ovládáním

Nový 7″ barevný dotykový displej je snadno a intuitivně ovladatelný, nabízí inteligentní funkce inovativním způsobem. Displej je samozřejmě vhodný i pro použití dezinfekce. MOTOmed loop light.l nabízí také řadu dalších intuitivních funkcí, jako jsou:

  • terapeutické programy s předdefinovanými sekvenčními terapiemi
  • motivační hry a videa
  • slidy se zpětnou vazbou lze v průběhu cvičení měnit

 

Funkce

Výbava

Příslušenství

Máme zájem o více informací?